BEERFEST TRENČÍN PROGRAM 2020

 

.

Vidiek1

VIDIEK

SOBOTA 5.12.2020

 

Vidiečan, Nechajte si ju, Tisíc divov, Rudy a Hilda, Anglická, Keď je 7 ráno, Nie je to ľahké, Vianoce 97, Námornícka, Ó maňo, Anjel, Milá, Sedím ležím alebo Hrajte trúbky…. SPOMENULI STE SI NA VŠETKY TIETO HITY?

22:30 ROZTOČIA VIDIEK svoju NOČNÚ SHOW.

HORKÝŽE SLÍŽE

SOBOTA 5.12.2020

 

Sobota na BEERFEST Trenčín bude opäť silne rockovo ladená a kapela HORKÝŽE SLÍŽE sa predstaví ako jej headliner.

horkyzeslize3
vrbovski vitazi beerfest

VRBOVSKÍ VÍŤAZI

SOBOTA 5.12.2020

 

Braňo Jobus a jeho „pán brat“ Andrej Budislav Jobus, obsluhujúci inštrumentár bizarných, prevažne dýchacích hudobných nástrojov, ktoré zhotovuje zásadne len z umelohmotných rúrok, rúr, hadíc, plastikových fliaš a starého vysávača (napr. ZKTDZV čiže Zúrivý karpatský trojhlavý drak z Vrbového, šesťmetrový Ropovod družba, Gajdy modzgocucky a i.).

         
Ich aforisticky humorné, „minimalisticko-industriálne“, vo vrbovčine spievané piesne sú prejavom jedinečného novodobého hudobného, každú prácu oslavujúceho smeru – univerzálneho robotníckeho priemyselného folklóru.

MACHINE HEAD

DEEP PURPLE REVIVAL
SOBOTA 5.12.2020

 

Najväčšie hity britskej rockovej skupiny DEEP PURPLE – najdlhšie hrajúcej hardrockovej kapely na svete. DEEP PURPLE sú oprávnene považovaný za jedných zo zakladateľov moderného hard-rocku a heavy-metalu.
Trečianska formácia MACHINE HEAD, hrajúca ich najväčšie hity je stabilnou súčasťou programu BEERFEST Trenčín už 3-tím rokom.
machine head
lady jane a kešu

LADY JANE & KEŠU

JANA ČONKOVÁ
SOBOTA 5.12.2020

 

.